Фики на сцената на „Като две капки вода“ с любопитно признание

Фики беше сред специалните гости в последното издание на „Като две капки вода“. На сцената той партнира на Иво Димчев, в дуета им с Тони Стораро – „Кажи ми като мъж“.

Снимки: „Като две капки вода“/ Nova TV
Снимки: „Като две капки вода“/ Nova TV
Снимки: „Като две капки вода“/ Nova TV

Беше феноменален и много инспириращ, добре, че беше той, аз иначе щях да съм гола вода. За мен беше голямо удоволствие и той ме инспирираше и ми показваше и детайли. Много ми помогна, не очаквах!“ – сподели Иво Димчев за Фики.

Снимки: „Като две капки вода“/ Nova TV

В шоуто изпълнителят направи и любопитно признание – той сподели, че обмисля идеята за голям концерт.

Ако публиката го иска и аз го искам в „Арена 8888 София“!“ – подчертава Фики.

Имитацията на Иво Димчев като Тони Стораро и Фики – „Кажи ми като мъж“ можете да гледате тук:

https://play.nova.bg/video/kato-dve-kapki-voda/season-14/kato-dve-kapki-voda-2026-04-06-ivo-dimchev/660034

Share:
2021 © Всички права запазени - Diapason Records

Проект и главна цел: BG16RFOP002-2.089-3720-C01 Подкрепа за малки предприятия с оборот над 500 000 лв. за преодоляване на икономическите последствия от пандемията COVID-19

Бенефициент: ДИАПАЗОН РЕКЪРДС ООД

Обща стойност: 50 000 лв., от които 50 000 лв. европейско финансиране.


Начало: 06.12.2021 г.

Край: 06.03.2022 г.